BUY 3 DRIP BAGS AND GET 1 FOR FREE

BUY

Ovocné čaje jsou oblíbeným nápojem, který kombinuje bohaté chutě ovoce s osvěžujícím efektem čaje. Tyto čaje jsou nejen lahodné, ale také nabízejí řadu zdravotních výhod díky obsaženým vitamínům, minerálům a antioxidantům.

Ovocné čaje mají řadu zdravotních výhod díky svým přírodním složkám. Jsou bohaté na antioxidanty a tím podporují Imunitní systém. Ananasový a zázvorový čaj obsahují enzymy a tak odporují zdravé trávení. Hydratuj a mají nízký obsah kalorií.

Citrusové čaje

Obsahují vysoké množství vitamínu C, který podporuje imunitní systém a zlepšuje zdraví pokožky. Májí detoxikační vlastnosti a pomáhá při trávení.

Jahodové čaje

Jahodový čaj je nejen lahodný, ale také nabízí řadu výživových přínosů, které mohou podpořit vaše zdraví. Tento čaj je vyroben z jahodových listů nebo sušených jahod a často se kombinuje s dalšími bylinami a ovocem, aby se dosáhlo plné chuti.

Jahodový čaj obsahuje vysoké množství antioxidantů, jako jsou flavonoidy, fenolové kyseliny a vitamín C. Pravidelná konzumace jahodového čaje může přispět k lepší obranyschopnosti organismu​.

Broskvové čaje

Antioxidanty a vitamíny v broskvovém čaji podporují zdraví pokožky. Vitamín C podporuje produkci kolagenu, což může pomoci udržovat pokožku pevnou a pružnou, a zároveň chrání pokožku před poškozením způsobeným UV zářením a znečištěním​.

Recepty nápoju na bazi čajů

Léto je ideálním obdobím pro vychutnávání osvěžujících nápojů a ovocné čaje od Harney & Sons nabízejí širokou škálu chutí, které jsou perfektní pro letní dny. Ať už preferujete jednoduchý cold brew čaj nebo experimentujete s čajovými koktejly, tyto čaje přinášejí nejen osvěžení, ale také bohaté a komplexní chutě.

Cold Brew

Ingedience:

Na 1 šálek studené vody použijte 1 lžíci čajových lístků.

Louhování:

Čajové lístky vložte do nádoby s vodou a nechte louhovat v lednici po dobu 8-12 hodin.

Servírování:

Přeceďte čaj a podávejte s ledem a plátkem citronu nebo čerstvého ovoce pro extra osvěžení.

Ledový čaj

Ingedience:

Z jednoho sáčku vzniknou 1.8 litru delikátního ledového čaje.

Louhování:

Nalijte 500 ml uvařené vody na čajový sáček ve velkém džbánu. Po 15 minutách louhování přidejte 1.25 litru studené vody. Vyjměte čajový sáček a jemně ho vymačkejte.

Servírování:

Ozdobte citronem, plátkem pomeranče nebo čerstvou mátou.

Borůvkové Mojito

Ingedience:

1 šálek připraveného Blueberry Green cold brew čaje

1 šálek perlivé vody

Čerstvé borůvky, lístky máty a limetka

1-2 lžíce jednoduchého sirupu

Louhování:

Smíchejte cold brew čaj, perlivou vodu, limetkovou šťávu a jednoduchý sirup.

Servírování:

Podávejte s ledem a ozdobte čerstvými borůvkami, lístky máty a plátky limetky.

Search